طراحی سامانه فروش شماره مجازی نامبرباران

طراحی اختصاصی ربات و سامانه فروش شماره مجازی نامبر باران

در فروشگاه شماره مجازی معتبر نامبر باران می توانید خرید شماره مجازی بدون ریپورت تلگرام و یا واتساپ ،اینستاگرام توییتر فیسبوک گوگل و هر اپلیکیشن و سایتی که مدنظر شماست از کشور روسیه امریکا المان چین ترکیه ایران و ۶۶ کشور مختلف دیگر دریافت کنید.سایت فروش شماره مجازی ما همچنین به ربات تلگرام متصل است که برای خرید ارزان و تضمینی شماره های اختصاصی ما می توانید از آن هم استفاده کنید.همچنین با جذب زیر مجموعه و یا درخواست نمایندگی پنل شماره مجازی بعد از کسب درآمد می توانید رایگان شماره دریافت کنید.

 

تمامی مراحل کار به صورت اتوماتیک انجام می شود و ما فقط واسط بین شما و پنل شماره مجازی اختصاصی خارجی هستیم ولی با این وجود اگر در هنگام خرید شماره مجازی مشکلی داشتید تیم نامبر باران همواره در کنار شما خواهد بود . در هر ساعتی از شبانه روز میتوانید درخواست خود را از طریق ربات تلگرامی و یا بخش پشتیبانی سایت ثبت کنید.

خرید شماره مجازی از نامبر باران بسیار آسان و فوری است همچنین کاملا اتواتیک انجام می شود شماره ها بدون ریپورت کاملا اختصاصی و امن می باشد

تحویل فوری و آسان

تنوع در نوع سرویس ها و دارای کشورهای مختلف

نمایندگی فروش برای کسب درآمد عالی

شما می توانید بدون هیچ سرمایه اولیه و دانش فنی اقدام به راه اندازی ربات و یا سایت فروش شماره مجازی کنید.برای این منظور بعد از ثبت نام در سایت از بخش نمایندگان درخواست خود را ارسال کنید سپس در اسرع وقت کارشناسان ما رسیدگی می کنند بدین صورت شما دارای سایت و ربات خرید شماره مجازی اختصاصی خود خواهید شد. یکی دیگر از مزایای نمایندگی ما این است که شما بدون هیچ نام و نشانی از سایت نامبر باران می توانید فعالیت کنید.

مشتری جناب آقای شریفی