شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

این توافق‌نامه ای است بین شما و فناوران نوین جهانی (Fenj) به آدرس Fenj.ir . استفاده ازخدمات این سایت منوط به توافق شما با این قوانین صورت می گیرد. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید. با استفاده شما از امکانات سایت فناوران نوین جهانی این چنین در نظر گرفته خواهد شد که شما با قوانین ما بدون شرط موافقت کرده اید.

اگر شما با هر یک از این قوانین موافقت ندارید می بایست استفاده از این سایت را متوقف کنید. لطفا توجه داشته باشید عدم رعایت قوانین ممکن است منجر به بسته شدن تمام یا بخشی از حساب کاربری شما شود.

تیم فناوران نوین جهانی ممکن است در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند.

تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از امکانات فناوران نوین جهانی استفاده کنند.

هیچ کاربری نیاز به ساختن ۲ حساب کاربری برای استفاده از امکانات ما ندارد. با یک حساب کاربری از همه امکانات می توان به راحتی استفاده کرد. ایجاد دوحساب کاربری  مجاز نمی باشد.

ختم همکاری

فناوران نوین جهانی این حق را برای خود محفوظ می دارد که حساب کاربرانی که قوانین سایت را نقض کنند، برای سایت یا برای کاربران دیگر مشکل بوجود آورد، حقوق مالکیت و معنوی را رعایت نکنند، در گیری در موارد غیر اخلاقی، موارد جعل اسناد و مدارک، موارد مغایر با قوانین کشور و یا به دلایل مشابه دیگر بدون اخطار ببندد.

 

پیامد های ختم همکاری

درصورت ختم همکاری به علت نقض قوانین سایت، حساب کاربری شما بسته شده و هیچ پرداخت و اعتباری را دریافت نخواهید کرد.

درصورت وجود بدهی، علاوه بر اینکه می‌بایست بدهی خود را تسویه کنید، می‌بایست هزینه زیان وارد شده و هزینه‌های حقوقی را نیز پرداخت کنید.

پشتیبانی تیم از شما قطع میگردد.

 

مسدود شدن کاربران

کاربران ممکن است برای نقض قوانین سایت اخطار دریافت کنند، اخطار اول دسترسی کاربر را محدود نخواهد کرد اما درصورت ارسال اخطار دوم سیستم بصورت خودکار کاربر را مسدود خواهد کرد.

حساب کاربری که مسدود شده است به هیچ عنوان باز نخواهد شد.

 

حساب کاربری

برای استفاده از امکانات سایت و داشتن حساب کاربری می بایست ثبت نام کنید. شما موافقت می کنید در فرم ثبت نام ، فرم ویرایش پروفایل و در تمامی فرم هایی که در سایت در اختیار شما قرار می گیرد، اطلاعات درست، دقیق و کامل قرار دهید.

 

کاربران موافقت می کنند

از هیچ روشی برای ارسال هرزنامه (اسپم) به دیگر کاربران استفاده نکنند.
وارد درگیری‌های لفظی، غیراخلاقی، بی‌ادبی و رفتارهای غیرحرفه ای با یکدیگر نشوند.
بیش از یک حساب کاربری ایجاد نکنند.

 

قوانین قبل از خرید

 • کاربر عزیز زمان سفارش محصول مشخصات خود را کامل وارد کنید تا در صورت بروز مشکل مورد بررسی قرار گیرد.
 •  لطفا برای پشتیبانی بهتر، مشکلات خود را از بخش ارسال تیکت پنل کاربری خود مطرح کنید، از ارسال ایمیل و یا ارسال مشکلات از فرم تماس با ما خودداری کنید، مشتریان بخش مربوط به خودشون را دارند و می توانند به راحتی تیکت ارسال کنند.
 •  فقط اسکریپت ها، برنامه ها و خدماتی که از سایت ما خریداری شوند مورد پشتیبانی قرار خواهد گرفت.
 • خرید از سایت فقط با عضویت و ورود می باشد و وارد کردن اطلاعات کامل زمان خرید اجباری می باشد.
 • کاربران عزیز می توانند در مورد قیمت کالا و کیفیت مطلب و کیفیت  اسکریپت ها نظر ارسال کنند و بدانید به تمامی این موارد رسیدگی خواهد شد.
 • سایت هایی که لینک ما را از انتهای پوسته ، اسکریپت حذف کنند شامل پشتیبانی نخواهند بود و در صورت درخواست پشتیبانی با هزینه خواهد بود حتی کوچکترین سوالات و مشکلات و همچنین در صورت قرار دادن مجدد لینک پشتیبانی به حالت اول پشتیبانی به حالت اول برنمی گردد و فقط در صورتی پشتیبانی انجام خواهد شد که نصف هزینه را واریز کرده یا اینکه یک خرید دیگه انجام دهد.
 • دوستان عزیز شما حق استفاده از محصولات خریداری شده را فقط برای یک سایت دارید و در صورت استفاده در سایت های دیگر حتما باید با مدیر بخش مربوطه هماهنگ کنید. (در صورت مشاهده پشتیبانی شامل شمما نخواهد شد )
 • دوستان عزیز لطفا در ارسال پیشنهاد قیمت کمتر دقت کنید، پیشنهاد قیمت به طور مداوم غیرقابل قبول خواهد بود، ضمنا در صورت ارسال پیشنهاد و قبول شدن از سمت سایت باید نسبت به خرید اقدام کنید در غیر این صورت پیشنهاد های بعدی برای شما غیرفعال قبول خواهد شد.
 • نصب اسکریپتها و برنامه ها در صورتی رایگان خواهد بود که در توضیحات محصول قید شده باشد در غیر اینصورت نصب به دلخواه مدیر رایگان یا با پرداخت هزینه خواهد بود.
 • پشتیبانی پوسته و اسکریپت های سایت به غیر از مواردی که در توضیحات ذکر شده، به مدت ۳۰ روز بوده.
 • تمام برنامه ها و آموزش های مورد فروش درسایت تست شده و ۱۰۰% کارمیکنند در صورت وجود مشکل در برنامه و اثبات به کارشناسان فناوران نوین جهانی به دلخواه شما یا مشکل رفع خواهد شد و یا وجه شما عودت داده میشود (کسر۵۰۰ تومان بابت برگشت پول از طرف بانک) . شما ملزم هستید بعد ازخرید و داشتن مشکل سریعا با پشتیبانی در ارتباط باشید و در صورت گذشت ۲ ساعت بعد از خرید شما در صورت داشتن درخواست و یا مشکلی پشتیبانی از شما صورت نخواهد گرفت .
 • درصورت دریافت نکردن محصول که وجه آنرا پرداخت میکنید و یا داشتن مشکل با لینک دانلود میتوانید با ارسال درخواست پشتیبانی به ما درخواست لینک مجدد کرده. شما ملزم هستید تا ۶ ساعت بعد از پرداخت درصورت مشکل دار بودن لینک دانلود آنرا اطلاع دهید و لینک جدید دریافت خواهید کرد.
 • هر گونه تغییر در محصولات خریداری شده با دریافت هزینه خواهد بود و برای مشتریان با تخفیف ویژه این موارد انجام خواهد شد.
 • خریدار متعهد میشود بعد از دریافت محصول ، تحت هیچ شرایطی در کدها بدون هماهنگی باتیم فناوران نوین جهانی دست نمیبرد در غیر این صورت ارائه پشتیبانی رایگان متوقف خواهد شد.

* مهم: منظور از پشتیبانی چیست؟  پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در قالب و یا اسکریپت است نه مشکلات و ارور های سرور ، هاستینگ و پیشنیاز ها (هر چند تمام سعی ما در رفع تمامی مشکلات است اما زمان ما را یاری نمیکند) اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق بخش پشتیبانی، ارائه می شود.

* مهم: قوانین ذکر شده در توضیحات خرید هر محصول دارای اولویت میباشند.

با تشکر از همکاری شما دوستان عزیز.

X